"Металіст 1925" виїхав до Білої Церкви

Сьогодні вдень "Металіст 1925" вирушив на черговий виїзний матч у Чемпіонаті першої ліги. Після тренування та обіду делегація "жовто-синіх" взяла курс на Київщину, а саме до Білої Церкви, де під час цього туру і буде базуватися. Місцем свого проживання харків'яни обрали готель "Кларк", що знаходиться у самому центрі міста.

Після приїзду до місця дислокації у команди буде вечеря та комплекс медичних процедур. Власне, зранку тренерський штаб визначиться і з 23-ма футболістами, які потраплять до рапорту арбітра. Через те, що з Білої Церкви команда одразу поїде на кубковий матч до Калушу, на цей виїзд Олександр Горяінов узяв 26-х виконавців. Не поїхали з командою лише травмовані Владислав Федак та Іван Коваленко.

Відзначимо, що після гри декілька футболістів одразу візьмуть курс на Харків, інші ж переночують у Білій Церкві та зранку 23-го вересня клубним автобусом поїдуть на Івано-Франківщину.

На матч із "Колосом" Олександр Горяінов узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко, Данило Каневцев та Денис Дьяков.

Захисники: Дмитро Пріхна, Вадим Жук, Назар Мельничук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов, Владислав Ємельянов, Дмитро Поспєлов та Назарій Шевченко.

Півзахисники: Олег Синиця, Михайло Стороженко, Ярослав Дехтяренко, Євген Терзі, Сергій Романов, Іван Калюжний, Єгор Чегурко, Дмитро Клімаков, Луїз Фернандо, Андрій Ралюченко, Єгор Коваленко та Михайло Мазун.

Нападники: Максим Єрмоленко, Сергій Давидов та Дмитро Сула.

Нагадаємо, що матч "Колос" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 22-го вересня, на ковалівському стадіоні "Колос". Його початок о 16:00.
Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1239