Продовжується продаж квитків на матч Україна – Чехія
Продовжується продаж квитків на матч Україна – Чехія
Національна збірна України продовжує свої виступи у Лізі націй. Після 2-ох турів наша команда одноосібно очолює групу B1. 16 жовтня 2018 року о 21:45 у м. Харків на ОСК "Металіст" відбудеться матч 3-го туру звітного турніру Україна-Чехія.

З 5 вересня відкрито on-line продаж квитків, а 26-го вересня стартував продаж квитків в касах №1 та №2 стадіону ОСК "Металіст".

Як купити квитки:

On-line на сайті esport.in.ua:

- Одна особа може придбати не більше 4-х квитків.

- Для придбання квитків необхідно ввести: ПІБ, серію та номер паспорта, номер мобільного телефону та електронну адресу всіх осіб, на яких купуються квитки.

- У разі, якщо квитки купуються на особу віком до 16-ти років, вказуються дані свідоцтва про народження.

- Після здійснення процедури оплати на електронну адресу замовника надійдуть усі іменні електронні квитки для кожної особи окремо.

У касах №1 та №2 стадіону "Металіст" (режим роботи з 09:00 до 19:00):

- Придбати квитки можна за будь-яким документом, що посвідчує особу. При собі потрібно мати оригінал власного документа та ксерокопію документів решти осіб (не більше трьох), на яких купуються квитки.

УВАГА! Остерігайтесь підробок! З метою захисту квитків на кожному з них нанесена голограма з логотипом Федерації футболу України.

Нагадуємо, що продавати та передавати вболівальникам квитки будь-яким іншим чином заборонено.

Квитки обміну та поверненню не підлягають.

Для входу на стадіон при собі потрібно мати будь-який документ, що посвідчує особу.

При пошкодженні квитків чи виникненні інших проблем із доступом на стадіон просимо звертатися до сервіс-центрів, що розташовані на території стадіону.

КОЛЕКТИВНІ ЗАМОВЛЕННЯ

- Заявки на колективі замовлення надсилаються на електронну адресу reception@ffum.com.ua або за факсом: (044) 521-05-13.

- Заявка має бути оформлена на офіційному бланку компанії, з зазначенням необхідної кількості квитків відповідної ціни.

- Зважаючи на те, що квитки іменні, після підтвердження замовлення, впродовж 3-х днів необхідно подати список на отримання квитків в файлі Excel.

- Формат списку: прізвища, ім’я, по-батькові, серія та номер паспортів.

ВАРТІСТЬ КВИТКІВ: 50, 80, 100, 120, 150, 200, 300, 450, 500 грн.

ВХІД НА СТАДІОН

УВАГА! Вхід на стадіон розпочнеться з 18:45. Зважаючи на додаткову процедуру контролю, просимо вболівальників, для власної зручності, приходити на стадіон, по можливості, заздалегідь до початку матчу.

Потрапити на стадіон можна лиже пред’явивши один з наступних документів:

- паспорт громадянина України або іншої країни;

- закордонний паспорт України або іншої країни;

- свідоцтво про народження (для дітей до 16 років) – копія;

- посвідчення водія;

- іменну банківську картку з фотографією;

- інший документ, що посвідчує особу у відповідності до ЗУ «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Відповідальні служби стадіону будуть проводити звірку ПІБ на квитку з одним із зазначених вище документів. Потрапити на стадіон може лише особа, дані якої на квитку збігаються з даними в документах, що посвідчують особу.

Продавати та передавати квитки будь-яким чином іншим особам заборонено! Квитки обміну та поверненню не підлягають! При втраті або пошкодженні квитка дублікат не видається, а кошти не повертаються!

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2457