Вадим Жук: "Чи не вперше пішов на розіграш стандарту"
Вадим Жук:
Поєдинок проти "Прикарпаття" і для Вадима Жука, і для його команди склався як найкраще. Впевнена домашня перемога додала настрою всім прихильникам "жовто-синіх", а правому захисникові тим більше, адже на початку другого тайму йому вдалося забити свій перший м'яч у футболці "М1925". Вашій увазі експрес-коментар 3-го номера нашої команди.

- Була непогана гра, протягом неї ми, вважаю, досить добре контролювали м'яч. Так, помилялися, без цього нікуди. Мені здається, що з кожним матчем ми додаємо. По сьогоднішній грі відзначу, що суперник - "Прикарпаття" - був досить гідний.

Гарна погода, відмінне поле - все було задля якісного футболу. Також дуже вдячні й уболівальникам. які сьогодні нас підтримували дуже добре. Ця перемога для них!

- Ти сьогодні вперше відзначився забитим м'ячем за "Металіст 1925". Які емоції?

(посміхається) - Чи не вперше пішов на розіграш стандарту, тому, дуже радий, що у потрібний момент опинився у потрібному місці!

- Які враження від "Прикарпаття"?

- Як я вже казав, "Прикарпаття" - хороша збалансована команда. Грає у футбол, як то кажуть. Варто зазначити, що їм, напевно, сплутав карти наш швидкий гол. Ну а так, ми знали, проти кого гратимемо, розібрали суперника і, як на мене, повністю його переграли.

"Металіст 1925" - "Прикарпаття". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Прес-служба ФК "М1925"
Переглядів: 969