Олександр Горяінов: "Вдячний футболістам за бійцівські якості"
Олександр Горяінов:
Післяматчевий коментар виконуючого обов'язки головного тренера "Металіста 1925" Олександра Горяінова.

- Коментар буде коротким. Сьогодні була задача обов'язково перемогти, тому заради результату ми і працювали. За той час, що я в команді, щось змінити було вкрай важко. Зараз треба передивитися гру та детально її проаналізувати. Вже потім вкажемо хлопцям на їхні помилки. Я вдячний їм за бійцівські якості, за ту швидкість, що сьогодні була. Скажімо так - на перший погляд гра мені сподобалась.

- Що вдалося змінити у грі за той час, що ви в команді? Чим займалися на тижні?

- Багато працювали над тактикою. Я дивився всі матчі першої команди, тому сьогодні змінили тактичну побудову. Це віяння сучасного футболу, тому треба було змінити гру команди при побудовах атак, а також при переходах із оборони в атаку і навпаки.

- Сергій Стороженко нещодавно сказав, що останніми днями у футболістів з'явилися посмішки. Як вам працюється у команді та який настрій у хлопців? Що змінилося?

- Я протягом двох місяців працював із командою "Металіст Юніор", тому з мого боку порівнювати це не дуже коректно. Хоча, і всі ми, і керівництво дуже вдячні Сергію Валентиновичу (Валяєву - примітка) за все те, що він для команди зробив. Щодо себе, можу сказати, що в колектив влився легко, знайшов спільну мову також. Я прекрасно знав і людські якості футболістів, і те, як вони грають у футбол, тому з цим питань не було ніяких.

- Попереду у нас два виїзних матчі. Який склад поїде на Івано-Франківщину?

- Скоріш за все, ті, хто у Чемпіонаті провів левову частку ігрового часу, після гри у Ковалівці поїдуть до Харкова. А це десь 7-8 чоловік. Всі інші будуть битися за перемогу в кубковому матчі. В нас немає розподілу на перший та другий склади. Скажу так: ті, хто на тренуваннях демонструє себе з кращого боку, ті й грають. Саме тому про склад у згаданих вами матчах ми будемо думати трохи пізніше.

Післяматчева прес-конференція


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2934