Спільне засідання двох комісій "Клубу вболівальників". Підсумки
Совместное заседание двух комиссий
У четвер, 13-го вересня, відбулося спільне засідання двох комісій "Клубу вболівальників": комісії по комунікації з уболівальниками та тільки-но створюваної спортивної комісії. Засідання відбулося в конференц-залі стадіону "Металіст" - традиційному місці робочих зібрань "Клубу вболівальників".

Комісія по комунікації з уболівальниками працює давно та плідно, надаючи істотну допомогу нашому клубу. Ось і цього разу комісія під головуванням Андрія Кулікова обсудила подальші плани по роботі на домашніх матчах команди (зокрема, початок роботи "Сімейного сектору"), а також винесла на обговорення кілька соціально-значущих проектів (одним із таких повинен стати візит членів комісії, а також футболістів команди в Харківський військовий госпіталь). Все це в планах втілити вже найближчим часом.

Що стосується спортивної комісії, то її важливість зрозуміла всім. Питань і проблем в цій галузі діяльності клубу досить багато, тому створення такої комісії актуально, як ніколи. Наш клуб робить все, аби бути якомога ближчим до своїх уболівальників, прагне бути відкритим для них і чекає допомоги та креативних думок в управлінні клубом, допомоги в господарській його діяльності.

На зборах були присутні засновник клубу Сергій Стороженко, співзасновники Тарас Бравічев, Віталій Ванічев, Борис Довгоброд, Ігор Загоруйко, Андрій Парнюк і Олександр Сітченко, спортивний і комерційний директори В'ячеслав Хруслов та Антон Іванов, керівник прес-служби Олександр Белицький, менеджер по роботі з уболівальниками Ольга Росоловська, а також голова комісії по комунікації з уболівальниками Андрій Куликов та її члени.

Не можна не відзначити, що на зібрання прийшли і члени "КБ", які напередодні записалися та виявили бажання увійти до складу спортивної комісії. Це Володимир Ананьєв, Віталій Баркатов, Артем Кобзан, Віктор Алмакаєв і Сергій Шульга.

На початку засідання Сергій Стороженко коротко розповів про клубні справи, про зміну тренера в "М1925", ну і, звичайно ж, привітав уболівальників, які вирішили увійти до складу нової комісії. Розповів Сергій Михайлович і про те, чого він очікує від спортивної комісії, які завдання вона, на його думку, повинна вирішувати, і чим може допомогти клубу. До речі, спортивна комісія - вже сьома в "Клубі вболівальників".

Потім кожен з тих, хто прийшов на засідання спортивної комісії, представився, розповівши, якою він бачить свою роль в її роботі. Спортивний директор В'ячеслав Хруслов розповів про ситуацію всередині команди, про тренування, яке щойно завершилося, а також про підготовку до суботнього матчу проти "Прикарпаття". Комерційний директор Антон Іванов виступив із двома ідеями, аби користь від спортивної комісії була вже зараз. Обидві стосуються підготовки молодих футболістів і допомоги тренерам в цьому.

Перш ніж спортивна комісія почне роботу, її члени повинні написати Положення про роботу комісії, вибрати керівника, його заступника та секретаря. Поки ж хлопці обмінялися координатами, також один із засновників Клубу Олександр Сітченко дав свою згоду курирувати роботу комісії та допомагати у встановленні зв'язку з керівництвом клубу.

Оскільки вже сформовано сім постійних комісій (спортивна це зробить найближчим часом), було прийнято рішення створити координаційну Раду, рішення якої, а також проекти рішень комісій будуть обов'язковими для виконання адміністрацією ФК "Металіст 1925".

Засідання пройшло дуже жваво та з активним обговоренням кожного питання. Підсумовуючи, хотілося б побажати обом комісіям плідної та корисної роботи, спрямованої на розвиток нашого клубу!

Фотозвіт про засідання двох комісій "Клубу вболівальників"


Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1471