"Металіст 1925": перше тренування під керівництвом Олександра Горяінова

"Металіст 1925" продовжує готуватися до суботнього протистояння з івано-франківським "Прикарпаттям". Сьогодні вдень наша команда провела перше тренування під орудою нового-старого наставника. Олександр Горяінов, який рівно два місяці тому зайняв посаду старшого тренера молодіжної клубної команди "Металіст Юніор", до цього працювавши тренером воротарів "М1925", повернувся до першої команди та до посади головного тренера отримав приставку "виконуючий обов'язки". Від сьогодні готувати до майбутніх матчів Першої ліги команду буде тренерський штаб у складі Олександра Горяінова, Сергія Ралюченка, Юрія Сивухи та Марини Миндарєвої. Олександр Сергійович попросив хлопців уперед дивитися лише з позитивом, готуватися до кожної гри з бажанням та, звичайно ж, продовжувати отримувати від футболу задоволення.

Розумію, що до гри залишається досить мало часу, але і його ми з підопічними використаємо, я впевнений, досить плідно, - почав свою промову Горяінов. - Щось змінювати кардинальним чином зараз сенсу немає, тому готуємось саме на "Прикарпаття". Головне, що я сказав футболістам, це те, що працювати треба з бажанням та гарним настроєм. Все інше обов’язково прийде.Сьогоднішнє заняття розпочалось о третій годині дня та тривало близько 90 хвилин. Хлопці працювали за чудових погодних умов та зі всією серйозністю готувалися до наступного матчу. Заняття було досить динамічним та містило низку різноманітних ігрових завдань. Про "Прикарпаття" всі в один голос говорять, як про дуже серйозного та непоступливого суперника, який має у своєму складі низку досвідчених виконавців.

Ми обов'язково вивчимо "Прикарпаття", подивимось їхні матчі, а тренери досконало розкажуть нам про те, який ігровий стиль команда сповідує, та за якою тактичною схемою грає, - після тренування сказав півзахисник Сергій Романов.По закінченні тренування команда повечеряла та клубним автобусом відправилася на стадіон "Металіст", аби підтримати жіночий "Житлобуд-1" у матчі 1/16 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти шведського "Лінчепінгу".Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2347