15.09.2018

"Металіст 1925" - "Прикарпаття" - 2:0. Статистика матчу

15 вересня 2018 р. Харків. Стадіон "Металіст". 9-й тур Чемпіонату першої ліги. Початок матчу о 18:00. 10 689 глядачів. +20°C

Арбітр - Денис Резніков (Кам'янське)
Асистенти арбітра - Сергій Толмачов (Маріуполь) та Олексій Целовальник (Донецьк)
Четвертий арбітр - Дмитро Панчишин (Харків)
Спостерігач арбітражу ФФУ - Віктор Чернишов (Кременчук)

"Металіст 1925" (футболки сині): Каневцев, Жук, Поспєлов, Жданов (к), Мельничук, Ралюченко (Стороженко 88), Калюжний, Романов (Чегурко 68), Коваленко Є. (Терзі 84), Синиця (Луїз Фернандо 79), Сула (Давидов 74)

Запас: Сидоренко, Пріхна, Коваленко І., Ємельянов, Шевченко, Дехтяренко, Єрмоленко

В.о. головного тренера - Олександр Горяінов

"Прикарпаття" (футболки зелені): Піцан, Данищук, Бочкур, Ковальчук (к), Квасний, Оринчак (Комар 46), Боришкевич, Борисевич (Лаврук 71), Конкольняк (Бойко 76), Цюцюра (Худобяк 60), Дитко (Барчук 60)

Запас: Вульчин, Француз, Веприк

Головний тренер - Володимир Ковалюк

Голи: Синиця 4, Жук 59

Попередження: Каневцев 82 - Барчук 82

Текстова онлайн-трансляція на офіційному сайті "Металіста 1925"

Це був перший матч Легенди харківського футболу Олександра Горяінова в якості тренера (нехай і з приставкою "в.о.") професійної команди Першої ліги. Вболівальники підготувалися до цієї події та на східній трибуні вивісили банер з промовистим написом: "Саша Горяїнов - наша зірка".

В цей день в гості до нас завітала команда із Західної України. Івано-франківське "Прикарпаття" має в своєму складі низку молодих місцевих вихованців. Хоча варто виділити і двох гравців, яким вже за 30, і які мають великий досвід ігор на професійному рівні. Це Ігор Орестович Худобяк (пишу з по батькові, аби не плутати з Ігорем Худобяком, який грав довгий час у львівських "Карпатах"). Так, Худобяк двічі вигравав золото Універсіади, золото Першої ліги, срібло Другої та навіть бронзу Чемпіонату Білорусі. Звітну гру Худобяк почав на лавці запасних, а на поле вийшов у другому таймі. А ось досвідчений Роман Бочкур був серед стартових 11-ти. За плечима цього футболіста великий досвід виступів у Першій і Другій лігах України, всього - понад 250-ти матчів. У складі нашої команди варто відзначити перша поява на полі в цьому сезоні Андрія Ралюченко. Півзахисник матч провів на високому рівні і був одним з кращих на полі. А ще, в стартовому протоколі "Металіста 1925" було 23 гравців, це вперше в сезоні. З цього сезону було прийнято таке нововведення - в заявку можна вносити прізвища 23-х футболістів.

Лунає стартовий свисток і підопічні Олександра Горяінова йдуть в атаку. Для нашої команди гра почалася дуже вдало. На 4-й хвилині зустрічі Олег Синиця з 18-ти метрів завдає щільний, а, головне, точний удар у нижній кут воріт, які захищає Іван Піцан. Рахунок відкрито, дуже добрий початок! Потім в середині тайму Романов видає відмінний пас Дмитру Сулі. Повинен бути вихід один на один, але Дмитро, мабуть, не повірив у таке щастя, подивився на бокового арбітра та момент загубив. Цих кількох секунд вистачило захисникові гостей наздогнати Сулу і вибити у нього м'яч. Подвоїти перевагу у нашої команди не вийшло. Гостям гру вдалось вирівняти. Правда, в кінцівці першої 45-хвилинки міг відзначитися Романов, але Сергію не вдалося відправити "кулю" у сітку після відмінної передачі з флангу Івана Калюжного.

Другий тайм почався з масованих атак нашої команди. Не можуть реалізувати хороші моменти для взяття воріт Єгор Коваленко та Дмитро Сула. Глядачі відмінно підтримують нашу команду, причому, не тільки "Північ", де розташовуються ультрас, але і східна і західна трибуни. 12-й гравець підганяє наших футболістів своїм скандуванням і своїми слоганами. До речі, вперше в цьому сезоні на матчі "Металіста 1925" були присутні більше 10 тисяч глядачів, а, якщо бути більш точним, то 10 689 уболівальників. Вони прийшли підтримати нашу команду, за що їм величезне спасибі.

Другий гол назрівав. І ось на 59-й хвилині наш фланговий захисник Вадим Жук добре підключився до атаки і в падінні головою забив м'яч у ворота гостей. Відзначимо хороший навіс з кута поля від Романова та ідеальну торкання головою Синиці. Франківці, в свою чергу, зовсім знітились, а наші розігрували красиві комбінації. Всі гравці старалися. Іноді, мабуть, через надмірне старання припускалися помилок. Горяінов корегує гру, використовуючи п'ять дозволених регламентів замін. Всі, хто вийшов на поле, грали добре і прагнули для глядачів показати красивий футбол. В кінці тайму Єгор Чегурко вийшов на побачення з голкіпером гостей, але пробив прямо в руки Піцану. Гості відповіли дальнім ударом Худобяка. Матч закінчився перемогою харків'ян з рахунком 2:0. Наші гравці нанесли 16 ударів по воротах і мали достатню кількість моментів, аби зробити рахунок непристойним для гостей, але десь нам не щастило, десь - виручав воротар "Прикарпаття".

В цілому, дебют тренера Олександра Горяінова вдався. І спасибі гравцям за те, що билися і старалися грати в комбінаційний футбол. Нехай, не все вдалося, але глядачі отримали задоволення від гри, а команда реабілітувалася за поразку в Петровому. Тренер гостей на післяматчевій прес-конференції сказав, що, граючи на такому стадіоні, маючи таких уболівальників, показуючи дуже пристойний рівень футболу, наша команда просто зобов'язана грати в наступному сезоні в УПЛ. Після цієї перемоги "Металіст 1925" перемістився на четверте місце в турнірній таблиці. Але не варто підопічним Горяінова спочивати на лаврах, попереду нелегкий виїзд до "Колосу". А за сьогоднішню гру спасибі тренеру та гравцям. До речі, за весь матч Олександр Горяінов жодного разу не відійшов від бровки поля і кожному голу радів разом із командою. Чекаємо таких же яскравих матчем і в подальшому!

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"