11.09.2018
Олександр Горяінов - виконуючий обов'язки головного тренера ФК

Олександр Горяінов - виконуючий обов'язки головного тренера ФК "Металіст 1925"


Сьогодні рішенням керівництва ФК "Металіст 1925" через невідповідність етичним та професійним якостям, зневагу до честі і гідності футболістів та працівників Клубу, головний тренер Сергій Валяєв відсторонений від виконання обов'язків. Про це колективу команди перед початком тренування повідомив Генеральний директор Володимир Лінке.

За дорученням Володимира Лінке вечірнє заняття провів асистент головного тренера Сергій Ралюченко. Виконувати обов'язки головного тренера буде Олександр Горяінов.

Володимир Лінке доручив прес-службі Клубу повідомити таке.

Як Генеральний директор Клубу беру на себе всю відповідальність за мою рекомендацію Сергія Валяєва і призначення його на посаду головного тренера нашого Клубу. Це моя особиста помилка, оскільки я не міг уявити, що виважена, спокійна і толерантна людина, яка добре працювала у нашій команді "Металіст Юніор", отримавши всі повноваження і владу керівника, перетворилася на грубу, непослідовну, безсистемну особу. На всі бажання Сергія Валяєва наш Клуб відповідав належним чином, незважаючи на суттєві витрати, і робив все задля забезпечення його комфортної роботи. На превеликий жаль Сергій Валяєв вдався до інтриг, конфліктів майже з усіма співробітниками, створення різних угрупувань в командному середовищі, зневаги до ветеранів і провідних гравців, образ і безпідставних звинувачень, особливо тих, хто зробив особистий значний внесок в створення команди та її переможний поступ. Уболівальникам, всім небайдужим та шанувальникам футболу - мої глибокі вибачення.

Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Олександр ГоряіновСергій ВаляєвВолодимир ЛінкеМеталiст 1925
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 6921