Сергій Валяєв: "Є претензії до низки гравців"
Сергій Валяєв:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- Сергіє Валентиновичу, як вам гра в цілому? В першому таймі команда виглядала непогано, а ось на другий не вистачило...

- Якщо програли, значить, чогось не вистачило. Зараз не можу нічого сказати, треба подивитися гру, розібрати її. Є претензії до кількох гравців, вони відчули себе футболістами основного складу та вирішили розслабитися. Значить, будуть грати інші. Є установка, люди її не виконують. По гарячих слідах нікого звинивачувати не хочу, подивимось та розберемось. Вже готуємося на гру з "Прикарпаттям".

- "Інгулець" чимось здивував сьогодні?

- Ні, ми їх переглядали, розбирали. Я дивився їхні домашні та віїздні матчі. По грі все було зрозуміло, є проблеми при стандартних положеннях у власних воріт та гарний перший пас від центральних захисників. Ми намагались їх одразу перекривати. Я скажу найголовніше, що ми сьогодні програли у налаштуванні, хоча я багато про це хлопцям і казав. Тим паче, дивлячись на те, як наш клуб раніше тут приймали... Я казав гравцям, треба проявити характер, ми можемо зіграти як завгодно, але бійцівські якості та характер ми проявити забов'язані. Нажаль, це зробили не всі.

- Недооцінки "Інгульця" не було?

- Яка недооцінка?! "Інгулець" - хороша команда, я продивився багато їхніх ігор, та в багатьох їм не щастило, багато створювали гольових моментів, але м'яч не йшов у ворота суперників. Я хвилювався, що саме в матчі з нами їх "прорве". Бачите, десь їм не щастило, а сьогодні навпаки.

- Пропустили м'яч на останніх хвилинах. Чому?

- Трішки не вистачило, треба переглянути гру, хто не допрацював в тому епізоді.

- В нападі теж гра не пішла, всього один удар по воротах.

- Розумієте, футболіст повинен виходити на поле та робити те, що йому кажуть. З чим пов'язано, що цього не було, надо подивитися, розібрати моменти. Зрозуміло, що сьогодні не треба було грати у відкритий футбол, десь від захисту. На жаль, не підсилили гру гравці, що вийшли на заміну.

- Склалось враження, що в кінці матчу за рахунку 0:0 ваші хлопці тягли час...

- Це зрозуміло, "Інгулець" володів перевагою і один бал на виїзді був би непоганим результатом. Розуміючи, що супеник володіє перевагою, хотіли заспокоїти гру. Випустили Давидова, аби він зачепився за м'яч, але не вдалося. Ще хочу переглянути, як ми гол пропустили, дуже цікаво, хто недобіг та недопрацював. Вдома вже усе разберемо.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 2584