"Металіст 1925" виїхав до Олександрії

Після тренування та обіду, близько 14-ї години "Металіст 1925" вирушив на черговий виїзний матч у Першій лізі. Завтра "жовто-сині" у селищі Петрове, що на Кіровоградщині, зіграють проти місцевого "Інгульця". Сьогодні ж делегація "М1925" у дорозі проведе близько п'яти годин, після чого дістанеться Олександрії - місця свого проміжного розташування. Це місто є традиційним для проживання нашої команди під час вояжу до різних команд "Інгульця". Свого часу в готелі "Дружба" харків'яни проживали перед матчами проти "Інгульця-3" та "Інгульця-2".

Після вечері футболісти відвідають медичний штаб команди та будуть відпочивати. Ну, а вже завтра зранку хлопці матимуть можливість прогулятися центром Олександрії, а також протягом дня максимально підготувати себе до вечірньої битви. До Петрового "Металіст 1925" вирушить близько 16:30.

На цей виїзд Сергій Валяєв узяв наступних футболістів:

Воротарі:
Денис Сидоренко та Денис Дьяков.

Захисники: Дмитро Пріхна, Вадим Жук, Максим Цвіренко, Олександр Жданов, Владислав Ємельянов, Дмитро Поспєлов та Назарій Шевченко.

Півзахисники: Олег Синиця, Євген Терзі, Сергій Романов, Іван Калюжний, Єгор Чегурко, Дмитро Клімаков, Луїз Фернандо, Єгор Коваленко та Михайло Мазун.

Нападники: Сергій Давидов та Дмитро Сула.

Нагадаємо, що матч "Інгулець" - "Металіст 1925" відбудеться у суботу, 8-го вересня, на петровському стадіоні "Інгулець". Його початок о 19:00.Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1237