Вадим Жук: "Прогресуємо та рухаємося далі"
Вадим Жук:
Велика підсумкова перемога після гри дозволила головному тренеру своїх футболістів похвалити, хоча у перерві, за його ж словами, у роздягальні відбулася чоловіча розмова. Одним із соавторів цієї вікторії є захисник "жовто-синіх" Вадим Жук. Він після закінчення матчу дав експрес-інтерв'ю клубній прес-службі.

- Вважаю, сьогодні була хороша гра із непоганим суперником. "Балкани" самі грали і нам давали це робити. Ми могли забивати більше, ніж три м'ячі, але в цілому, як на мене, гра склалася для нас непогано. Ми досить добре виходили з оборону в атаку, з іншого боку, багато помилялися, хотілося б у подальшому цього робити менше. Прогресуємо та рухаємося далі!

- Наприкінці матчу ти отримав невеличке ушкодження. Як себе почуваєш?

- Нормально все, просто трохи "задня" стала боліти. Може, "наївся" вже на той момент, але все це дрібниці.

- Наступний наш суперник - досить принциповий "Інгулець"...

- Грав проти них ще за ФК "Полтава", коли, в тому числі і з "Інгульцем", ми боролися за вихід до Прем'єр-Ліги. Що можна сказати, хороша команда, хороший тренер, непоганий підбір виконавців. Чим сильніше суперник, тим краще ми, вважаю, повинні грати.

- У Кубку України нам доведеться зіграти проти одного з лідерів групи "А" Другої ліги - ФК "Калуш". Якою бачиш цю гру?

- Проти команд із більш низьких ліг грати ще важче. Вони на першому місці, тому легкої прогулянки там точно бути не повинно. Будемо їхати туди з метою пройти в Кубку ще далі.

"Металіст 1925" - "Балкани". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 763