Едмар відвідав тренування "Металіста 1925"
Едмар відвідав тренування
Готуючись до недільного протистояння з "Балканами", сьогодні наша команда провела чергове тренування. Оскільки минулий тур "жовто-сині" пропускали, тренерський штаб вирішив зіграти матч із найближчим резервом - командою "Металіст Юніор". Зустріч пройшла на чудовому трав'яному газоні одного з полів бази у Високому. За внутрішньоклубним спарингом уважно слідкував наш друг та улюбленець усіх харківських уболівальників Едмар Галовський де Ласерда. Ще навесні Едік одягав футболку "жовто-синіх" та радував харків'ян своєю грою, але потім разом із родиною поїхав жити до Сполучених Штатів Америки, де вирішив розпочати тренерську діяльність.

Зараз Едмар - граючий тренер та один із керівників клубу "Гарікейн" із містечка Делрей Біч. А в Україну він приїхав на тренерські курси у Федерації футболу України, аби в подальшому мати можливість очолювати команди найвищого рівня. Його випуск заплановано на листопад цього року.

Звичайно, якихось 500 кілометрів між Києвом і Харковом для Едмара відстанню не стали. І ось він тут, у Харкові. Рідне місто, рідна тренувальна база та рідний клуб, якому він допоміг вийти до Першої ліги.

Ви знаєте, як я люблю Україну, - цими словами почав свою промову Едмар і додав: - Я зустрівся зі своїми друзями, кожен з цих людей для мене є частинкою клубу, за який я нещодавно виступав.

Взагалі, бразильський українець встиг привітатися чи не з усіма присутніми на базі та з кожним перекинутися декількома словами. До Харкова Едік приїхав не один. Поруч із ним президент американського клубу та його давній компаньйон Луіз Франка. Його Едмар взяв із собою, аби показати Україну, привезти до Харкова та познайомити з інфраструктурою нашого клубу. Побачене американського гостя просто вразило!

Едмар давно розповідав мені про Україну, Харків та "Металіст 1925". Я з радістю зголосився приїхати до України та побачити все своїми очима. Скажу чесно - я вражений! У вас дуже красиво, привітні люди, а клуб має чудову інфраструктуру. Хотілося б побажати "Металісту 1925" якомога швидше стати однією з кращих команд Європи, - після відвідування бази у Високому промовив Луіз Франка.

Едмар та Луіз дивились контрольний поєдинок разом із керівництвом "Металіста 1925", а також із футболістами команд, які в окремо взятому таймі не грали. Матч вийшов досить цікавим, хоча й ближче до завершення першого тайму клас головної команди дався взнаки. І Сергій Валяєв, і Олександр Горяінов у цій грі спробували різні тактичні схеми та поєднання футболістів. Більш досвідчені здобули "суху" перемогу 5:0, а забитими м'ячами відзначились Євген Терзі, Михайло Стороженко, Сергій Романов, Луїз Фернандо та Дмитро Сула.

Відеозвіт про тренування "Металіста 1925" та перебування на ньому ЕдмараФотографії тренування "Металіста 1925" та перебування на ньому ЕдмараПрес-служба "М1925"
Переглядів: 2195