Третій етап продажу абонементів на домашні матчі "Металіста 1925"
Третій етап продажу абонементів на домашні матчі
Шановні вболівальники!

Триває продаж абонементів на домашні матчі "Металіста 1925" в сезоні 2018/2019 рр. Вже зараз ціни на абонементи стали нижче з урахуванням вже зіграних матчів.

Придбати абонемент можна будь-яким зручним для вас способом, а саме:

- замовити абонемент з передоплатою онлайн на сайті metalist1925.club. При цьому вартість абонемента стала нижче. Уболівальники, що замовили сезонні перепустки онлайн, з 27-го серпня мають змогу викупити їх з в касі №1 стадіону "Металіст". Необхідно буде лише назвати унікальний код, який буде отриманий під час онлайн-замовлення, та доплатити необхідну різницю між вартістю абонемента та передоплатою;

- з 27-го серпня в касі №1 стадіону "Металіст". При цьому необхідно заповнити анкету вболівальника.

Також звертаємо вашу увагу на те, що сезонний абонемент дійсний тільки на домашні матчі "Металіста 1925" (в яких команда є "господарем" поля) в рамках Чемпіонату та Кубку України. Сезонний абонемент можна придбати тільки за пред'явленням посвідчення особи. На одне посвідчення можна придбати не більше чотирьох абонементів.

З цінами на квитки та новою абонементною схемою, а також з етапами продажів абонементів і знижками, ви можете ознайомитися нижче.
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 645