Дякуємо вболівальникам за чудову підтримку та запрошуємо 2-го вересня на матч із "Балканами"
Дякуємо вболівальникам за чудову підтримку та запрошуємо 2-го вересня на матч із
Шановні вболівальники!

Засновники, керівництво клубу та колектив головної команди "Металіста 1925" щиро дякують вам за якісну та несамовиту підтримку під час трьох останніх домашніх матчів, а також виїзного проти "Дніпра-1". Саме в них ви продемонстрували, що по праву є найкращим 12-м гравцем футбольної України! Разом із прогресом нашої команди, безумовно, прогресуєте і ви. Після низки порушень та сплати Клубом великих штрафів, ви - фанати "жовто-синіх" - усім нагадали, яка вона, підтримка по-харківські!

Дякуємо вам за "Вперед, "Метал!", за "Форца Метал, олє-олє-олє!", за "Лише в одну команду ми віримо!" та за світло сотень ліхтариків мобільних телефонів, які показали усім, які тепло, віра у свою команду та надія на переможний результат панують на трибунах. Саме така інтелектуальна підтримка схвалюєтеся тренерами, футболістами, вболівальниками та журналістами - всіма прихильниками нашої команди.

Запрошуємо вас цієї неділі на улюблений "Металіст", де традиційно рівно о 19-й наша команда розпочне черговий матч у Чемпіонаті першої ліги. Віримо, що цей поєдинок стане черговим кроком на шляху до омріяних результатів. Сподіваємось, що його ми зробимо разом з вами, наші вболівальники!


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1173