Єгор Коваленко: "Гра з "Балканами" буде цікавою - це точно!"
Єгор Коваленко:
У кубковому матчі проти Оболоні Бровар" Єгор Коваленко був одним із найкращих на полі. Саме він посприяв першому взяттю воріт, обігравши Андрія Корнєва, віддавши передачу на Сергія Романова, який, в свою чергу, точно відпасував на Дмитра Сулу. Зараз Коваленко разом зі своїми партнерами готується до чергового непростого протистояння - матчу 7-го туру Першої ліги проти "Балкан". Про все це ми з півзахисником "жовто-синіх" і поспілкувались.

- Єгоре, який настрій наразі у колективі?

- Все добре, настрій бойовий. Готуємось до чергового матчу, в якому обов'язково зробимо все задля позитивного результату. Після перемоги у Кубку України тренери дали нам два дні вихідних, потім була зустріч із уболівальниками та відновлювальний день. Від сьогодні почали вже цілеспрямовану підготовку до "Балкан". Сьогодні та завтра в нас буде по два тренування, а з середи працюватимемо в одноразовому режимі. Впевнений, все буде добре!

- Як можеш охарактеризувати два матчі проти "Оболоні Бровар"?

- Нажаль, не змогли в них досягнути максимуму, але те, що в кубковому змаганні пройшли далі, вважаю, дуже добре. В матчі Чемпіонату я участі не брав через хворобу, а от до наступного підійшов вже у всеозброєнні. По "Оболоні" було помітно, що команда добре організована, хоча і в нас моментів достатньо було в обох матчах. В першому могли все вирішити ще до перерви. Нажаль, не змогли. Поразку проаналізували та ще більш підготовленими підійшли до гри у Кубку.- У суботу до Високого приїжджали вболівальники. Які враження від зустрічі з ними?

- Все пройшло на найвищому рівні. На їхню адресу можу сказати лише теплі слова. Добре, що такі зустрічі організовуються, адже, чим більше та частіше ми з ними зустрічаємось, тим більше ми одне одного розуміємо. Ми граємо для них, тому спілкуватись у неформальних умовах, вважаю, також потрібно.

- Попереду у нас непрості "Балкани". Чого очікуєш від суперника?

- Вони вище нас у таблиці, це й повинно нас мотивувати. Також, звичайно, те, що гратимемо перед рідними трибунами. Як правильно каже Сергій Валентинович (Валяєв - примітка), на "Металісті" грати погано - просто злочин. Що ж до "Балкан", то їхні матчі нам ще доведеться подивитись. Знаю, що у складі майбутнього суперника є кілька досвідчених виконавців, але є й молоді хлопці. Гра буде цікавою - це точно.

- Загалом старт Чемпіонату для нас вийшов неоднозначний: з одного боку вдалось перемогти потужний "Дніпро-1" на його полі, з іншого - програли вдома "Оболоні". Чому немає стабільності?

- В чомусь ви праві. Після перемоги у Дніпрі програвати "Оболоні", та ще й вдома... Ніхто такого результату не очікував. Вкотре наголошу на тому, що той матч ми проаналізували та в майбутньому зробимо все, аби таких помилок не допускати.


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1036