Іван Калюжний - кращий гравець матчу "Металіст 1925" - "Оболонь Бровар"
Иван Калюжный - лучший игрок матча
Завершилося голосування за кращого гравця матчу Чемпіонату першої ліги "М1925" - "Оболонь Бровар". У цьому поєдинку наші хлопці, хоч і мали декілька непоганих моментів для взяття воріт, все ж у підсумку зазнали другої поразки в сезоні, пропустивши єдиний м'яч у самому кінці матчу.

Називати кращих після кожних матчів - ідея членів "Клубу вболівальників", які також вирішили преміювати кращих гравців зі спеціального рахунку "КВ". Нагороду "Man of the Match" вже отримали Денис Дьяков (матч "М1925" - "Агробізнес"), Михайло Мазун ("Волинь" - "М1925"), Олег Синиця ("М1925" - "Суми") та Дмитро Поспєлов ("Дніпро-1" - "М1925"). Перед початком поєдинку проти "Оболоні Бровар" Синиця та Поспєлов отримали свої почесні грамоти з рук членів "Клубу вболівальників" Максима Козлова та Максима Ушакова.

За підсумками першого матчу з "пивоварами" переможцем став опорний півзахисник "жовто-синіх" Іван Калюжний. Він набрав 35,05% голосів користувачів офіційного сайту. Зовсім трохи від нього відстав Олег Синиця, в якого 31,12% голосів. На третьому місці Олександр Жданов з показником у 7,55%.

Нагородження кращих гравців двох матчів нашої команди проти "Оболоні Бровар" (нагадаємо, 22-го серпня команди зіграють у рамках Кубку України) відбудеться перед початком зустрічі 7-го туру Першої ліги "Металіст 1925" - "Балкани" (2-е вересня, 19:00).


Прес-служба ФК "М1925"
Переглядів: 662