Відзначився біля обох воріт. Поспєлов - герой 4-го туру Першої ліги
Відзначився біля обох воріт. Поспєлов - герой 4-го туру Першої ліги
Інтернет-портал "Sport Arena" та ПФЛ називають героя чергового туру Першої ліги з сезону 2018/2019 рр.

"Металіст 1925" їхав у Дніпро з набагато скромнішими турнірними досягненнями, аніж його суперник. СК "Дніпро-1" підійшов до матчу проти харків'ян командою без втрачених очок та із найбільшою кількістю забитих м'ячів. Однак самовіддана гра гостей на своїй половині поля та їхня напористість на чужій дозволили "25-м" відсвяткувати пам'ятну перемогу. Промовистий факт: раніше "Металіст 1925" ніколи не забивав спортклубу більше одного м'яча за гру й ніколи не здобував очок на його полі.

Посприяв цьому і новий захисник харків'ян Дмитро Поспєлов. Від початку нового сезону одесит посів місце в центрі оборони та склав непоганий дует із більш досвідченим Ждановим. У Дніпрі Дмитро не лише відзначався непоступливістю в обороні, але й прекрасно долучився на стандарт, замкнувши подачу кутового чітким ударом головою.Дмитро Поспєлов. 144 матчі, 11 голів на професіональному рівні. 26 років. Позиція - центральний захисник

- відкрив рахунок у центральному матчі туру проти СК "Дніпро-1";
- вдало відіграв проти найбільш забивної команди старту сезону;
- "Металіст 1925" здобув "суху" виїзну перемогу над принциповим суперником.

26-літній Поспєлов починав грати в рідному місті. Займався, до слова, і в УФК міста Дніпра. У дорослий футбол увірвався стрімко, за тренера Андрія Пархоменка дебютував у ФК "Одеса". Пробував сили за кордоном - у вищому дивізіоні Азербайджану. Після виступів у одеських професіональних клубах (окрім ФК "Одеса", ще "Реал Фарма" та "Жемчужина") приєднався до харків'ян і досить вдало влився у їхню гру.

Sportarena.com
Переглядів: 919