Дмитро Поспєлов: "Ця перемога для всього Харкова!"
12.08.2018
Дмитрий Поспелов:
Після фінального свистка настрій у хлопців був дуже позитивний. Команда здобула впевнену перемогу над принциповим суперником, при цьому змогла зберегти свої ворота "на замку". Одним із героїв поєдинку став центральний захисник Дмитро Поспєлов, який не тільки впевнено виконував свої безпосередні обов'язки з оборони власних воріт, але й в одному з епізодів ударом головою вразив ворожі. Після матчу Діма з задоволенням відповів на декілька питань клубної прес-служби.

- Діма, давай почнемо нашу розмову з аналізу гри. З яким настроєм виходили на матч та чи перейнялися атмосферою дербі?

- Дякую! Відчувалася, звичайно, принциповість, всім відомо, що це дербі. Харків і Дніпро - це два футбольних міста. Вболівальники просили по-особливому поставитися до цього матчу та зіграти на максимумі. Добре, що все так вийшло.

- Вітаємо тебе ще й з дебютним голом за "Металіст 1925". Згадай, як вдалося його забити?

- Сергій Романов добре подав кутовий, тренер на установці акцентував увагу, що у суперника є проблеми при стандартних положеннях біля їхніх воріт. Добре подав, а я з ближньої штанги забив.

- Якою була установка на матч? Було помітно, що грали, так би мовити, другим номером, намагаючись зловити суперника на помилках...

- Ми повинні були зустрічати їх в середині поля, в принципі, що й робили. Повинні були чекати на свій шанс та використовувати моменти, що в нас були.

- Сьогодні була неймовірна підтримка з гостьового сектора. Після матчу ви подякували вболівальникам, радісних емоцій було багато по обидва боки. Які емоції, коли ось так підтримують?

- Ой, супер все, емоції передати важко. Дуже дякую вболівальникам, ця перемога для них і для всього Харкова. Мені здається, за нас на стадіоні вболівало більше людей, ніж за "Дніпро-1". Їх було дуже добре чутно, а це дуже приємно. Ще раз спасибі їм величезне!

СК "Дніпро-1" - "Металіст 1925". Післяматчеві флеш-інтерв'ю


Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1514