Сергій Валяєв: "Сьогодні була бойова гра"
Сергій Валяєв:
Післяматчевий коментар головного тренера "Металіста 1925" Сергія Валяєва.

- Я радий опинитися в цьому місті, воно у мене в душі та серці. Вчора, коли ми приїхали, такі емоції мене переповнювали! Я в 96-му році сюди приїхав ще зовсім молодим футболістом. Вісім років віддав цьому місту. Потім, вже у 30 я перейшов у "Металіст", згодом потрапив до збірної України та приїхав на цей стадіон в якості гравця збірної. Ми тоді, до речі, виграли у збірної Норвегії з рахунком 1:0.

Зараз я приїхав вже як головний тренер "Металіста 1925". Для мене це велика честь. Вибачаюсь, що я трохи свято вам зіпсував. Сьогодні була бойова, гарна гра. Але, скоріше за все, я напишу заяву про звільнення, тому що є моменти футбольні, а є нефутбольні. Я їх зрозуміти не можу. У мене земля тікає з-під ніг. Я так не можу працювати. Футболісти молодці - їм честь і хвала. Я їм дуже вдячний, проявили характер. Але мені, чесно кажучи, в таких умовах працювати складно, з такою "підтримкою", як у мене, дуже важко.

- Можете пояснити?

- Перед матчем у Луцьку я хотів написати заяву про звільнення, вирішив взяти паузу, але бачу, що ставлення до мене не змінюється. Розмовлятиму з керівництвом, чи варто мені обіймати посаду тренера. Я професіонал, я звик виконувати свою роботу добре, вкладати душу, здоров'я та емоції. Я думаю, ви сьогодні бачили мої емоції на стадіоні. Тому я хочу, щоб мене поважали. З боку деяких людей поваги немає. Я збираюся запитати: чи потрібен я тут? Я хлопець гордий, я можу піти на компроміс, але, вибачте, є речі, які прийняти та зрозуміти не можу.

- На 88-й хвилині біля карного майданчику впав ваш футболіст, ви так емоційно підскочили...

- Так, я думав, що там було порушення правил. І ще, я хочу повторити те, що сказав хлопцям у роздягальні. Гроші у футбол не грають, у футбол грають люди та характер. Коли ми приїхали до Дніпра, я сказав, що гроші у футбол не грають і попросив їх сьогодні це довести всій країні та одне одному. Гадаю, у них це вийшло, за що їм честь і хвала. За це я їх поважаю!

- Гол з кутового - це награна комбінація?

- Ви просто не уявляєте, скільки я роботи виконав, аби проаналізувати цю команду. Це не від "ліхтаря". Наша перемога - це величезна праця. Я розбирав команду, її стиль і манеру гри, дивився матчі у Другій лізі, дивився, як змінювався склад. Знав всі їхні проблеми, подивився, як пропускалися всі голи. Вони добре виконують стандартні положення, але у них є проблеми при стандартах в їхні ворота. Це відзначали самі футболісти. Я на цьому акцентував увагу. Ми досконало розібрали гру їхніх центральних захисників, як діяти та закривати гравців у центрі поля, щоб менше фолів і стандартів було в нашу сторону. А, головне, використовувати свій шанс при "стандарті" в ворота "Дніпра-1".

Післяматчева прес-конференція. Відео


Прес-служба ФК "М1925"
Переглядів: 4003