"Первомайський" - "Металіст Юніор". 8 серпня, 17:00

Завтра, 8-го серпня, відбудеться поєдинок 17-го туру Чемпионату Харківської області, в якому "Металіст Юніор" зіграє з ФК "Первомайський".

Команди "Первомайський" та "Металіст Юніор" на поле виведе арбітр Дмитро Кривушкін. Его асистентами будуть Олександр Іваненко та Олександр Холодинський. Делегат ХОФФ - Сергій Глушак.

В матчах 16-го туру "Металіст Юніор" вдома переконливо обіграв "Енергетик-Центренерго" з рахунком 5:0 (голами відзначились Валерій Блажко, Кирило Єрмошенко, Кирило Шкиря, Денис Кузубов, а ще один м'яч "енергетики" забили у власні ворота), а наш майбутній суперник переміг на виїзді "Колос" (Красноградський р-н) - 3:0 (голи в активі Володимира Сірка (двічі) та Сергія Новікова).

В матчі першого кола, який відбувся 26-го травня на навчально-тренувальній базі в Високому, перемогли "юніори" з рахунком 6:2 (точні удари в активі Іллі Сулаєва (двічі), Деніса Ндукве (двічі), Михайла Мазуна та Кирила Єрмошенка).

Післе 16-ти турів "Металіст Юніор" с 27-ма балами займає 2-е місце, а "Первомайський" на шостій сходинці (у команди 21 очко).

Матч відбудеться 8-го серпня на стадіоні "Колос" у м. Первомайський. Поєдинок розпочнеться о 17:00.

2-го серпня пішов з життя старший тренер ФК "Первомайський" Андрій Іванович Зима. Керівництво ФК "Металіст 1925", гравці та вболівальники висловлюють щирі співчуття рідним та близьким.

Результати матчів 16-го туру:

"Маяк" - "Лозова-Панютине" - 0:1
"Квадро" - "Колос" (Сахновщина) - 4:1
"Металіст Юніор" - "Енергетик-Центренерго" - 5:0
"Колос" (Красноградський р-н) - "Первомайський" - 0:3
"Універ-Динамо ХНУВС" - "Цементник" - 3:3

Розклад матчів 17-го туру:

"Цементник" - "Колос" (Сахновщина)
"Первомайський" - "Металіст Юніор"
"Колос" (Сахновщина) - "Маяк"
"Лозова-Панютине" - "Енергетик"
"Енергетик-Центренерго" - "Квадро" - перенос

Теги:
Прес-служба "М1925"
Переглядів: 1654