"Металіст 1925" - ПФК "Суми". Передматчева нарада

Традиційна нарада, присвячена проведенню матчу "М1925" - "Суми", об 11:00 відбулася в прес-центрі ОСК "Металіст". Провели його суддівський спостерігач Федерації футболу, полтавчанин Олександр Матяш, а також четвертий рефері Олександр Афанасьєв. Головною темою наради традиційно було забезпечення безпеки проведення матчу, а також злагодженість роботи всіх служб, як стадіону, так і клубів. Нажаль, не було вранці на "Металісті" представників команди-гостей, сумчани планують прибути до Харкова за кілька годин до матчу.

Якщо в цифрах, то безпеку учасників матчу та глядачів будуть забезпечувати 150 представників поліції, 75 - нацгвардії і 130 - стюардингу.

Господарі ввечері будуть у своїх традиційних кольорах (польові гравці вийдуть в жовтій формі, воротар - у червоній), гості одягнуть повністю білий комплект екіпіровки (голкіпер вийде на поле у ​​всьому зеленому). Геннадій Серпутько - із Одеси - стартовий свисток дасть рівно о 19 годині. Відзначимо, що перед початком поєдинку відбудеться нагородження кращих гравців перших двох матчів у складі "Металіста 1925". Ними, як відомо, стали Денис Дьяков і Михайло Мазун.


Теги:
Прес-служба ФК "М1925"
Переглядів: 2848