Запрошуємо на зустріч з командою!
Приглашаем на встречу с командой!
До уваги вболівальників та журналістів!

У неділю, 26-го листопада, відбудуться перши підсумковi збори Клубу Вболівальників ФК "Металіст 1925". На зустрічі з вболівальниками і представниками ЗМІ виступлять засновники ФК, генеральний директор клубу Володимир Лінке, головний тренер Олександр Іванов, а також футболісти команди "М1925". Крім того, на зборах буде представлений звіт про діяльність Клубу Вболівальників за 2017-й рік.

Зустріч пройде у форматі відкритого спілкування, тому у всіх присутніх буде можливість задати питання футболістам, керівництву клубу та засновникам. Автори кращих питань традиційно буду нагороджені приємними подарунками.

Також на зборах відбудеться нагородження кращих гравців за версією Клубу Вболівальників. Проголосувати можна тут.

Серед всіх членів Клубу з активною підпискою будуть розіграні цінні призи від ФК "Металіст тисячі дев'ятсот двадцять п'ять", спонсорів і партнерів клубу. Після закінчення зустрічі відбудеться автограф-і фотосесія.

Зустріч пройде у великому конференц-залі ОСК "Металіст" (західна трибуна, 2 поверх ВІП-прибудови) і розпочнеться о 16:00.

Зареєструватися на захід можна за цим посиланням . Реєстрація доступна тільки для користувачів, зареєстрованих на офіційному сайті.

Вхід для представників ЗМІ буде здійснюватися за редакційними посвідченнями, для учасників "Клубу уболівальників" - по пред'явленню карти Клубу або посвідчення особи. Для вболівальників, які не є членами Клубу, за списками попередньої реєстрації та посвідченням особи.

Теги:
Пресс-служба ФК "1925"
Переглядів: 2947