Червень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Металіст Юніор | 25.06.19 | 18.00 | Вдома | Товариські матчі | 5:5 | Детальніше | |
Рух | 29.06.19 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше |
Липень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Альянс | 07.07.19 | 17.00 | в гостях | Товариські матчі | 1:1 | Детальніше | |
МФК Металург | 13.07.19 | 16.30 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше | |
Кремінь | 16.07.19 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:1 | Детальніше | |
Олімпік | 19.07.19 | 11.00 | в гостях | Товариські матчі | 3:0 | Детальніше | |
Інгулець | 27.07.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 1-й | 1:0 | Детальніше |
Серпень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Балкани | 03.08.19 | 15.30 | в гостях | Перша ліга | 2-й | 0:0 | Детальніше |
Рух | 10.08.19 | 18.00 | Вдома | Перша ліга | 3-й | 1:1 | Детальніше |
Агробізнес | 16.08.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 4-й | 0:1 | Детальніше |
МФК Металург | 23.08.19 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 5-й | 1:4 | Детальніше |
Інгулець | 27.08.19 | 18.00 | в гостях | Кубок України | 2:0 | Детальніше | |
Черкащина | 31.08.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 6-й | 3:0 | Детальніше |
Вересень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Гірник-Спорт | 04.09.19 | 16.00 | в гостях | Перша ліга | 7-й | 1:2 | Детальніше |
Минай | 09.09.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 8-й | 2:3 | Детальніше |
Авангард | 14.09.19 | 17.00 | в гостях | Перша ліга | 9-й | 0:1 | Детальніше |
Волинь | 21.09.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 10-й | 2:0 | Детальніше |
Авангард U-19 | 22.09.19 | 13.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:2 | Детальніше | |
Прикарпаття | 27.09.19 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 11-й | 2:3 | Детальніше |
Авангард U-19 | 29.09.19 | 12.00 | Вдома | Товариські матчі | 6:1 | Детальніше |
Жовтень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Миколаїв | 05.10.19 | 16.30 | Вдома | Перша ліга | 12-й | 0:0 | Детальніше |
Чорноморець | 12.10.19 | 17.00 | в гостях | Перша ліга | 13-й | 0:0 | Детальніше |
Оболонь Бровар | 19.10.19 | 16.30 | Вдома | Перша ліга | 14-й | 2:1 | Детальніше |
Кремінь | 26.10.19 | 15.00 | в гостях | Перша ліга | 15-й | 2:4 | Детальніше |
Листопад | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Інгулець | 03.11.19 | 14.00 | в гостях | Перша ліга | 16-й | 1:1 | Детальніше |
Балкани | 08.11.19 | 17.30 | Вдома | Перша ліга | 17-й | 1:0 | Детальніше |
Рух | 15.11.19 | 13.30 | в гостях | Перша ліга | 18-й | 1:0 | Детальніше |
Агробізнес | 23.11.19 | 12.00 | в гостях | Перша ліга | 19-й | 5:0 | Детальніше |
Лютий | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Авангард U-19 | 01.02.20 | 12.30 | Вдома | Товариські матчі | 5:2 | Детальніше | |
Альянс | 08.02.20 | 12.00 | Вдома | Товариські матчі | 4:0 | Детальніше | |
Вовчанськ | 14.02.20 | 12.00 | Вдома | Товариські матчі | 2:1 | Детальніше | |
Гірник-Спорт | 17.02.20 | 13.00 | в гостях | Товариські матчі | 2:2 | Детальніше | |
Авангард | 22.02.20 | 12.30 | Вдома | Товариські матчі | 2:1 | Детальніше | |
Універ-Динамо | 25.02.20 | 11.00 | в гостях | Товариські матчі | 1:4 | Детальніше |
Березень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Авангард U-19 | 03.03.20 | 14.00 | Вдома | Товариські матчі | 4:0 | Детальніше | |
Кремінь | 06.03.20 | 14.00 | в гостях | Товариські матчі | 0:2 | Детальніше | |
Вікторія | 09.03.20 | 13.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:0 | Детальніше | |
Гірник-Спорт | 13.03.20 | 14.00 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше |
Червень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
МФК Металург | 24.06.20 | 19.25 | Вдома | Перша ліга | 20-й | 2:0 | Детальніше |
Черкащина | 29.06.20 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 21-й | 1:4 | Детальніше |
Липень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Гірник-Спорт | 04.07.20 | 19.25 | Вдома | Перша ліга | 22-й | 2:1 | Детальніше |
Минай | 10.07.20 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 23-й | 1:0 | Детальніше |
Авангард | 14.07.20 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 24-й | 0:1 | Детальніше |
Волинь | 19.07.20 | 19.00 | в гостях | Перша ліга | 25-й | 2:0 | Детальніше |
Прикарпаття | 24.07.20 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 26-й | 3:1 | Детальніше |
Миколаїв | 29.07.20 | 17.00 | в гостях | Перша ліга | 27-й | 3:2 | Детальніше |
Серпень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Чорноморець | 03.08.20 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 28-й | 0:0 | Детальніше |
Оболонь Бровар | 07.08.20 | 17.30 | в гостях | Перша ліга | 29-й | 3:0 | Детальніше |
Кремінь | 13.08.20 | 17.30 | Вдома | Перша ліга | 30-й | 4:2 | Детальніше |
|
Футболка Ігрова Металіст 1925 Сезон 2023-24 Жовта PUMA
|
|
Футболка Звільнені міста Харківщини Унісекс Жовта
|
|
Футболка 1925 Харків Унісекс Біла
|
|
Футболка Слава ЗСУ Унісекс Чорна
|