Червень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Кремінь | 29.06.18 | 17.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:0 | Детальніше |
Липень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Ворскла U-21 | 04.07.18 | 17.00 | в гостях | Товариські матчі | 2:1 | Детальніше | |
Десна | 09.07.18 | 17.00 | в гостях | Товариські матчі | 0:0 | Детальніше | |
Олімпік | 13.07.18 | 11.00 | в гостях | Товариські матчі | 2:0 | Детальніше | |
Агробізнес | 22.07.18 | 19.25 | Вдома | Перша ліга | 1-й | 2:0 | Детальніше |
Волинь | 28.07.18 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 2-й | 2:0 | Детальніше |
Серпень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Суми | 05.08.18 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 3-й | 4:1 | Детальніше |
СК Дніпро-1 | 11.08.18 | 19.00 | в гостях | Перша ліга | 4-й | 0:2 | Детальніше |
Оболонь Бровар | 18.08.18 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 5-й | 0:1 | Детальніше |
Оболонь Бровар | 22.08.18 | 19.00 | Вдома | Кубок України | 2 етап | 2:0 | Детальніше |
Кобра | 26.08.18 | -:- | в гостях | Перша ліга | 6-й |
Вересень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Балкани | 02.09.18 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 7-й | 3:0 | Детальніше |
Інгулець | 08.09.18 | 19.00 | в гостях | Перша ліга | 8-й | 1:0 | Детальніше |
Прикарпаття | 15.09.18 | 18.00 | Вдома | Перша ліга | 9-й | 2:0 | Детальніше |
Колос | 22.09.18 | 16.00 | в гостях | Перша ліга | 10-й | 0:0 | Детальніше |
Калуш | 26.09.18 | 16.00 | в гостях | Кубок України | 3 етап | 1:0 | Детальніше |
Миколаїв | 30.09.18 | 16.00 | Вдома | Перша ліга | 11-й | 1:0 | Детальніше |
Жовтень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Рух | 06.10.18 | 16.00 | в гостях | Перша ліга | 12-й | 1:1 | Детальніше |
Гірник-Спорт | 13.10.18 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 13-й | 2:1 | Детальніше |
Зірка | 20.10.18 | 15.00 | в гостях | Перша ліга | 14-й | 0:3 | Детальніше |
Авангард | 27.10.18 | 18.00 | Вдома | Перша ліга | 15-й | 1:0 | Детальніше |
Листопад | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Агробізнес | 03.11.18 | 13.00 | в гостях | Перша ліга | 16-й | 0:2 | Детальніше |
Волинь | 10.11.18 | 16.00 | Вдома | Перша ліга | 17-й | 1:0 | Детальніше |
Суми | 17.11.18 | 12.00 | в гостях | Перша ліга | 18-й | 1:3 | Детальніше |
Лютий | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Металіст Юніор | 02.02.19 | 9.30 | Вдома | Товариські матчі | 6:2 | Детальніше | |
Авангард | 16.02.19 | 11.00 | Вдома | Товариські матчі | 3:0 | Детальніше | |
Авангард | 16.02.19 | 13.00 | Вдома | Товариські матчі | 0:0 | Детальніше | |
Авангард | 20.02.19 | 11.00 | в гостях | Товариські матчі | 2:2 | Детальніше | |
Авангард | 20.02.19 | 13.00 | в гостях | Товариські матчі | 3:1 | Детальніше | |
Полісся | 24.02.19 | 12.00 | в гостях | Товариські матчі | 0:0 | Детальніше | |
Кремінь | 28.02.19 | 13.30 | Вдома | Товариські матчі | 1:2 | Детальніше |
Березень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Норресундбю | 04.03.19 | 13.30 | Вдома | Товариські матчі | 3:0 | Детальніше | |
Миколаїв | 07.03.19 | 14.30 | в гостях | Товариські матчі | 0:0 | Детальніше | |
Гомель | 10.03.19 | 15.00 | в гостях | Товариські матчі | 0:1 | Детальніше | |
Мінськ | 13.03.19 | 14.00 | в гостях | Товариські матчі | 0:0 | Детальніше | |
СК Дніпро-1 | 23.03.19 | 17.00 | Вдома | Перша ліга | 19-й | 1:2 | Детальніше |
Оболонь Бровар | 27.03.19 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 20-й | 1:0 | Детальніше |
Квітень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Балкани | 13.04.19 | 16.00 | в гостях | Перша ліга | 22-й | 0:1 | Детальніше |
Колос | 26.04.19 | 19.00 | Вдома | Перша ліга | 25-й | 0:0 | Детальніше |
Травень | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник | Дата | Час | Де гра | Турнір | Тур | ||
Миколаїв | 01.05.19 | 14.00 | в гостях | Перша ліга | 26-й | 3:0 | Детальніше |
Рух | 05.05.19 | 18.00 | Вдома | Перша ліга | 27-й | 2:1 | Детальніше |
Гірник-Спорт | 11.05.19 | 16.00 | в гостях | Перша ліга | 28-й | 1:1 | Детальніше |
Прикарпаття | 15.05.19 | 18.00 | в гостях | Перша ліга | 24-й | 2:2 | Детальніше |
Інгулець | 19.05.19 | 17.00 | Вдома | Перша ліга | 23-й | 1:1 | Детальніше |
Авангард | 25.05.19 | 17.00 | в гостях | Перша ліга | 30-й | 1:0 | Детальніше |
|
Футболка Ігрова Металіст 1925 Сезон 2023-24 Жовта PUMA
|
|
Футболка Звільнені міста Харківщини Унісекс Жовта
|
|
Футболка 1925 Харків Унісекс Біла
|
|
Футболка Слава ЗСУ Унісекс Чорна
|